Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

 


 

 

 


Harmonogram zajęć dodatkowych

 
 
  Imię i nazwisko nauczyciela KN
Art. 42 ust.2 pkt2
  1.  
P. Dorota   Gąsiorek                                                     Zajęcia   dydaktyczno-wyrównawcze -1 h(II a)
Kółko matematyczne – 1h (II –III)
  1.  
P. Zofia  Knapik                                                           Zajęcia   dydaktyczno-wyrównawcze -2 h (I b)
  1.  
P. Beata Rozum                                                        Zajęcia   dydaktyczno-wyrównawcze -1h(I a)
Kółko muzyczne(IV -IIIG)
  1.  
P. Stanisława   Gąsiorek                                            Zajęcia   dydaktyczno-wyrównawcze -1h(III)
Zajęcia świetlicowe 1h
  1.  
P. Anna Matląg – Ziaja                                             Zajęcia wyrównawcze z chemii -1h (II G)
Kółko biologiczne – 1 h (IIIG)
  1.  
P. Krystyna Majda                                                     Kółko matematyczne /Zajęcia wyrównawcze 1h (VI)
Zajęcia wyrównawcze -1h – (IV)
  1.  
P. Bogumiła  Wielek Kółko historyczne – 1 h - IIIG
Kółko historyczne – regionalne  1h (VI)
  1.  
P. Agata  Florek                                                           Zajęcia wyrównawcze -1h – (I G)
Kółko matematyczne /Zajęcia wyrównawcze 1h (IIIG)
  1.  
P. Marek Golonka                                                      Kółko sportowe- 2 h
  1.  
P. Katarzyna Duda                                                  Kóło/Zajęcia  wyrównawcze – 1h – (III G)
Zajęcia  wyrównawcze – 1h –( IG)
  1.  
 P. Zbigniew  Król      Kółko   sportowe – 1 h ( I –III )
Kółko fizyczne   – 1 h (IG- IIIG )
  1.  
P. Alicja Wąsowicz                                                     Kółko/Zajęcia  wyrównawcze- 1 h (VI)
Zajęcia  wyrównawcze- 1 h (V)
  1.  
P. Waldemar Kurczab                                               Doradztwo zawodowe (IG –IIIG )1h
Kółko komputerowe – komunikacyjne  1h
SP /PG
  1.  
P. Alicja Banat                                        Kółko języka niemieckiego 1 h (VI)
Kółko języka niemieckiego 1 h (IG)
  1.  
P. Maria Siciarz Kółko j. angielskiego  1h (V –VI)
Kółko j. angielskiego 1 h (IIIG)
  1.  
P. Janina Wąsowicz                                                   Zajęcia świetlicowe
  1.  
Ks. Zbigniew Kruczyński                                           Kółko biblijno – liturgiczne 1h,
nauczanie indywidualne u K. Koreckiego 1h
  1.  
P. Dominika Lisek                                                      Zajęcia i działania w obrębie EDB
  1.  
P. Natalia  Wątroba                                                    Zajęcia wyrównawcze 1h (IIb)
Kółko Plastyczne 1h ( I-III SP) 
  1.  
P. Agnieszka Matląg  Zajęcia opiekuńczo – rekreacyjne 
  1.  
P. Anna Pytel Zajęcia wyrównawcze – nauczanie indywidualne
  1.  
P. Edyta Wątroba        Kółko teatralne – 1h
  1.  
P. Iwona Gawlak Zajęcia w ramach Zespołu Regionalnego