Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

💛Dziś w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie odbyło się podsumowanie XII Gminnego Konkursu o Janie Pawle II „Szukałem Was – idziemy za Tobą” .
W tym roku uczniowie ze szkół gminnych mogli przystąpić do konkursu w dwóch kategoriach tematycznych: konkursie wiedzy oraz konkursie plastycznym będącym artystyczną interpretacją wiersza Karola Wojtyły pt. „Zdumienie” zawartego w zbiorze „Tryptyk rzymski”.
💛Bardzo się cieszymy, że w konkursie „Plastyczna interpretacja dzieła św. Jana Pawła II – Tryptyk rzymski – Medytacje. Zdumienie” w kategorii klas 7-8 II miejsce przyznano Lilianie Górskiej, uczennicy klasy 8 naszej szkoły. Gratulujemy👏!
💛Warto podkreślić, że w naszej szkole zarówno w kategorii konkurs wiedzy jak i konkurs plastyczny odbyły się eliminacje szkolne. Na szczeblu gminnym naszą szkołę reprezentowała także Izabela Górska( kategoria: praca plastyczna, klasy 4-6) oraz Marlena Rymarczyk i Aleks Abram, którzy pokonali 14 rywali na etapie szkolnym i dziś wzięli udział w konkursie wiedzy o Janie Pawle II na etapie gminnym. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Dlatego tym bardziej
wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pracowitości i życzymy wielu sukcesów👍! Koordynatorem konkursu w naszej szkole była P. Natalia Wątroba.