Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
24 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Władysława Reymonta w Pasierbcu miała miejsce uroczystość z okazji 🌼Dnia Mamy i Taty🌼.
Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1 - 3 zaprezentowały interesujący i różnorodny program artystyczny swoim Kochanym Rodzicom z okazji ich święta🥰. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły w rytm muzyki. Za pomocą słów i gestów pragnęły podziękować swoim Rodzicom za miłość, oddanie, a także za trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie.
Po występach głos zabrał Dyrektor szkoły Zbigniew Król, który złożył Rodzicom życzenia i podziękował za współpracę. Następnie P. Renata Kulig w imieniu wszystkich Rodziców podziękowała małym artystom za piękne występy, a także nauczycielom za przygotowanie akademii. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło tradycyjnego "Sto lat"🎶.
W ramach podziękowań dla Mamy i Taty wszystkie dzieci własnoręcznie wykonały piękne upominki💝. Podczas wręczania drobnych prezentów na twarzach dzieci i dorosłych gościły uśmiechy, a także łzy wzruszenia, radości i szczęścia☺️.
mt14    mt13   mt11   mt18       mt16mt15   mt16    mt12   mt17   mt10mt2   mt8   mt5    mt1    mt6    mt9   mt3    mt7    mt4