Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
✅Dziś w sądeckim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu kaligraficznego "Bakałarz" skierowanego do uczniów klas I-III. O zaszczytny tytuł BAKAŁARZA walczyły dziś w zmaganiach finałowych 54 osoby z klas I, 43 osoby z klas II oraz 44 uczniów klas III z różnych regionów Polski.
✅ Od października do marca 10 uczniów klas I-III naszej szkoły pod kierunkiem Pani Natalii Wątroby systematycznie wykonywało konkursowe karty pracy zamieszczane w czasopiśmie "Promyczek Dobra". Dziś w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się finał konkursu, do którego zakwalifikowały się 4 uczennice klas młodszych: Amelia Chlipała, Aleksandra Pucia, Oliwia Szewczyk - uczennice klasy 3 oraz Kinga Wątroba - uczennica klasy 1.
✅ Na finalistów czekało do wykonania zadanie konkursowe, w którym należało wykazać się umiejętnością pięknego i uważnego pisania. Dodatkowo uczestnicy konkursu wzięli udział w warsztatach plastycznych przygotowanych przez pracowników Pałacu Młodzieży, mieli też okazję do spaceru po Nowym Sączu.
✅ Niezmiernie cieszymy się z wyników zmagań konkursowych i sukcesów osiągniętych przez nasze uczennice 🥰!
OLIWIA SZEWCZYK zdobyła 1 MIEJSCE w konkursie i zaszczytny tytuł "Bakałarza" wśród uczniów klas 3, a Amelia Chlipała zdobyła WYRÓŻNIENIE w swojej kategorii wiekowej👏. Także Aleksandra i Kinga wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności☺️.
✅ Warto podkreślić, że Oliwia otrzymała także nagrodę finansową w wysokości 1000 zł, dzięki wsparciu sponsorów pozyskanych przez organizatorów konkursu👍!
✅ Finalistkom konkursu gratulujemy osiągniętych sukcesów, ale przede wszystkim wytrwałości w pięknym pisaniu i życzymy kolejnych sukcesów👏👏👏!
o1   o3   o2   o11   o6   o4    o7   o5    o10